.

WYPOCZYNEK DLA CAŁEJ RODZINY

 

zobacz

.

IDEALNE MIEJSCE
NA WAKCJE

zobacz

O nas

CZY TO ZIMĄ, CZY LATEM U NAS ZAWSZE Z KLIMATEM

Loading images…

Witaj na stronie wspaniałego miejsca na wypoczynek – tak fajnego i z miłą rodzinną atmosferą miejsca, bardzo trudno jest znaleźć! Noclegi Gdańsk i pokoje Gdańsk w nie tuzinkowym otoczeniu i na prawdę blisko Centrum.

Zapraszamy Państwa do spędzenia wolnych dni, ale i nie tylko, w przepięknym mieście Gdańsku.
Oferta kierowana jest również do Firm.

Pawilon ma trzy pokoje z osobnymi wejściami. Każdy pokój ma łazienkę i aneks kuchenny z wyposażeniem (lodówka, szklanki, talerze, garnki, sztućce itp). W pokojach znajdują się także: telewizor i radio. Domek jest drewniany w stylu kaszubskim w idealnym stanie. Posiada taras z wyjściem na piękny, duży ogród.

Dodatkowo domek jest ogrzewany. Można więc odwiedzić nasz region o każdej porze roku!

Gdańsk i całe Trójmiasto tętni życiem także poza sezonem letnim. W naszym ogrodzie i w domku można spędzić przyjemnie czas nawet gdy odwiedzacie Trójmiasto w interesach i nie lubicie zimnych, nie mających uroku i klimatu hotelach, gdzie liczą się tylko pieniądze jakie można zarobić na kliencie.

Dla gości najsmaczniejsze w Gdańsku ogórki małosolne (własna produkcja – słynąca na całe Trójmiasto), urozmaicą smak przyrządzonego grilla.

Położony jest w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum Gdańska (około 15 min. spacerem) oraz strzeżonej plaży na Stogach i Westerplatte.

INFORMACJE I PROMOCJE

FIRMY MILE WIDZIANE

Kontakt telefoniczny pod nr 5o4-442-455 ułatwi i przyspieszy wynajęcie pokoju

Zapraszamy na weekend

U nas zawsze czysto, ciepło
i przyjemnie


Ciekawostki i nie tylko